Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Aklınıza Takılanları Bize Sorun

SORULARINIZI
YANITLIYORUZ

Geliştirme ve bakımla ilgili eksiksiz hizmet seti sunuyoruz.

// S.S.S

En Çok Sorulan Sorular

Yazılım fikrim var, nereden başlamalıyım?
Bir yazılım fikriniz olması harika! İlk yapmanız gereken şey bu yazılımın kullanıcıların hangi problemini çözdüğünü belirlemek olacaktır. Piyasada benzer yazılım örneklerine bakabilir, kendi fikrinizin piyasandan ne kadar ayrıştığına bakabilirsiniz.
WordPress siteme bana özel eklenti geliştirebilir misiniz?

Evet WordPress sistemi ve diğer açık kaynak kodlu altayapılar için dilediğiniz eklentiyi geliştiriyor, test ediyor, dilerseniz pazar yerlerinde satışa sunuyoruz.

Eski bir yazılımım var, sizden teknik destek alabilir miyim?

Elbette! uzun zamandır güncellenmeyen, herhangi bir yazılım ekibinden yoksun yazılım ürünlerinize teknik destek ve geliştirme hizmetleri alabilirsiniz.

Web sitesi yapıyor musunuz?

Kurumsal, kişisel, mikro, satış, e-ticaret, pazarlama, ürün gibi bir çok konuda web sitesi yapıyor, tüm teknik gereksinimlerini karşılayarak sizlerin sadece asıl işinize odaklanmanıza olanak sağlıyoruz.

E-Ticaret sitesi yapıyor musunuz?

Evet! Tüm entegrasyonları ve güvenlik protokolleri dahil olmak üzere ürününüze veya fikrinize özel anahtar teslim e-ticaret sistemleri kuruyoruz. 

Kurumsal yazılım yaptırmak istiyorum, sizinle çalışabilir miyiz?

Evet! Kurumsal yazılım ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle çalışabilirsiniz. Kurumunuzun insana bağlı operasyonları ile çalışan sistemlerini yazılım ile değiştirmek, iş akışlarınızı, müşteri ilişkilerinizi, projelendirmelerinizi ve daha bir çok kurumsal işleyişlerinizi dijitalleşmek için bizden teklif alabilirsiniz.

Sunucu kurulumu yapıyor musunuz?

Evet! Tüm teknolojik altyapı gereksinimlerinizi anlaşmalı olduğumuz hizmet sağlayacılar vasıtası ile karşılıyor. Kurulum, bakım ve yürütme gibi diğer tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Shopify siteme teknik destek veriyor musunuz?

Evet! Shopify gibi, WordPress, Woocommerce, Prestashop, Magento, Opencart ve diğer açık kaynak kodlu tüm sistemlere teknik destek, geliştirme ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Şirketime özel raporlama yazılımı geliştirebilir misiniz?

Evet! Raporlama yazılımları dahil olmak üzere, kurumsal bütün operasyonlarınıza ilişkin yazılımlar geliştiriyor, sonrasında eğitim, teknik destek ve bakım hizmetleri sağlıyoruz.

ş

Veritabanı kurulumu yapıyor musunuz?

Evet! Tüm teknolojik altyapı gereksinimlerinizi anlaşmalı olduğumuz hizmet sağlayacılar vasıtası ile karşılıyor. Kurulum, bakım ve yürütme gibi diğer tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

// İyi Kodlama Becerilerinden Fazlasını Sunuyoruz

Projenizi hayata geçirmek için bugün bir adım atın!

// destek hizmetleri

Projeleriniz için 7/24
Destek Sunuyoruz

01

Kurumsal ölçekli yazılım ihtiyaçlarınızı deneyimli yazılım mühendislerimize, UI/UX tasarımcılarımıza emanet edin.

01

Kurumsal Ölçekli

Kurumsal Ölçekli
02

Bireysel ölçekli yazılım ihtiyaçlarınızı deneyimli yazılım mühendislerimize, UI/UX tasarımcılarımıza emanet edin.

02

Biresyel Ölçekli

Biresyel Ölçekli
03

Yeni kurulmuş firmanızın yazılım ihtiyaçlarınızı deneyimli yazılım mühendislerimize, UI/UX tasarımcılarımıza emanet edin.

03

Startup

Startup